«Подушка розумна» це спільний проект Першосвіт і 38print!!!

Першосвіт гарантовано забезпечить унікальним і яскравим зображенням, що допоможуть вашій дитині вивчити слова, літери, кольори, форми або планети.. А після надзвичайно виснажливого навчання можна і заспати. Одразу. Не відходячи від «підручника»!)

38print гарантовано забезпечить: 

-    Якісною продукцією. Подушки від 38Принт виготовлені з гіпоалергенних матеріалів. Наволочка - приємний на дотик габардин, а подушка наповнена холлофайбером (екологічний і нетоксичний матеріал).  Якісний друк забезпечує стійкість до прання і впливу прямих сонячних променів. При необхідності наволочку можна випрати при температурі до 40 ° С. 

-    Безкоштовною екологічною дизайнерською упаковкою, що захистить подушку при транспортуванні і вам не доведеться додатково упаковувати її, якщо ви плануєте зробити комусь подарунок. 

-    Безкоштовну доставку по УкраЇні протягом 3-х робочих днів з моменту оплати замовлення
компанією «Нова пошта» в одному з відділень компанії в вашому місті.

Або замовити доставку кур'єром цієї компанії за додаткову плату в 30 грн. Доставка в інші країни здійснюється за допомогою Укрпошти. Вартість доставки складає 400 грн (близько $ 20) за одну подушку. При покупці відразу декількох подушок ціна трохи збільшується. Терміни доставки - 2-4 тижн.

Ласкаво просимо до магазину >>> pershosvit.com/podushka-rozumna/