А чому тільки перегляд? Адже ваша дитина може самостійно створити мультфільм!

Це творче заняття дозволить їй розвинути фантазію придумуючи сюжет і персонажів, дрібну моторику рук, створюючи чи то мальованих персонажів, чи то пластилінові фігурки, та їх анімацію) і підвищить комп'ютерну грамотність.

Спочатку вам доведеться показати дитині, як зробити мультфільм на комп'ютері, а в подальшому, вона зможе зробити це самостійно.

Дотримуючись нашої покрокової інструкції, ви можете створити мультфільм своїми руками! Примірьте на себе роль мультиплікатора. Можете навіть зробити з процесу створення мультфільму рольову гру. Будьте асистентом, а ваша дитина нехай буде режисером, продюсером і сценаристом в одній особі. Дайте зрозуміти дитині, що вона в процесі головна, дозвольте проявити ініціативу і відчути відповідальність за результат. А ви будете тільки направляти її енергію в потрібне русло. 

Створення мультфільму своїми руками 

    

Підготовчий етап

Крок 1: Сценарій 

Напишіть сценарій. Сценарій — це ваша історія. Придумайте історію (за основу можна взяти вірш, байку, казку); персонажів,як вони взаємодіють; місце де відбуваються події. Запишіть все детально. Для початку не робіть занадто багато епізодів, персонажів, і складних дій, почніть з найпростішого.

 

Крок 2: Підготовка персонажів

Зліпити \ зробити \ намалювати фігурки персонажів з пластиліну або полімерної глини, або вирізати з паперу, чи зробити з інших підручних матеріалів.Для додання міцності бажано зробити каркас із дроту. Також можна використати готові іграшки.  

 

Крок 3: Покадрова анімація: фотографі

У класичній анімації (мульиплікації) мультфільм створюється з послідовносі статичних картинок (кадрів). Знімати такі кадри найкраще зі штативом, але якщо у вас немає такої можливості, можна просто встановити фотоапарат\телефон так, щоб кут зйомки не змінювався (був нерухомий). Частота кадрів може бути різна (частіше за все, це від 12 до 30 кадрів в секунду). Тобто, за секунду проглядається 12-30 кадрів, кожен з яких трохи відрізняється від попереднього. За рахунок цього створюється видимий рух. 

 

Покрокова анімація в відео редакторі.

Існує велика кількість різноманітних відео редакторів. В основному вони відрізняються складністю і вартістю.Але принцип роботи в них дуже схожий.

 

Крок 4: Встановлення програми для створення мультфільмів. Наприклад - MovaviVideoEditorSetupC.

Завантажте та запустіть інсталяційний файл відео редакторі Мovavi для Windows або Mac.Дотримуйтесь інструкцій на екрані комп'ютера, щоб правильно встановити програму.Після завершення інсталяції програма для мультфільмів запуститься автоматично.

 

Крок 5: Додавання файлі

Натисніть кнопку Додати файли (Add Media Files) і виберіть зроблені фотографії для мультфільму. Всі вибрані зображення будуть автоматично перенесені на Монтажний стіл (Timeline).Щоб розташувати фотографії в потрібному порядку, просто перетягуйте їх по Відеотрекеру (Video Track). Далі необхідно виставити тривалість показу для всіх слайдів. Щоб це зробити, натисніть кнопку із зображенням слайда, як показано на ілюстрації, і введіть потрібне значення в поле Тривалість слайдів (Image slide duration). Для мультфільму піддійте тривалість 100 - 300 мс.

 

Крок 6: Додавання аудіо-доріжки 

Знову натисніть кнопку Додати файли (Add Media Files) і виберіть потрібний аудіо-файл.

Аудіо-файлом може буди як існуючий музичний файл, так і записана власноруч музика чи то власне озвучення за допомогою мікрофону, диктофону.

 При необхідності ви можете обрізати зайву частину аудіо. Для цього встановіть червоний маркер там, де потрібно розрізати трек, і натисніть кнопку із зображенням ножиць, як показано на малюнку. Клацніть по непотрібної частини і видаліть її кнопкою Delete на клавіатурі.

 

Крок 7: Збереження готового мультфільму

Тицяйте по кнопці Export, у вікні виберіть відео формат і куди саме ви бажаєте зберегти ваше творіння і Start.  

 

Ваш мультфільм готовий! Кличте усіх, адже вам є чим похвалитися. Ви молодці!!

 

 

 Приємного перегляду!

 

 

Ви переконалися, що створення мультиплікаційного фільму з фотографій в домашніх умовах - це просто. Але і це ще не все! Хочете перемістити своїх героїв на тропічний острів або в паралельний всесвіт? Немає проблем! Читати далі>>>

 

Джерело >>> goo.gl/wLZWP7 і з нашою редакцією.