ТМ Першосвіт: перші враження та досягнення маленької людини,

яка щойно народилася

ТМ Першосвіт: Марійчин Першосвіт, наліпки та листівки

Не так давно я натрапила в Фейсбуці на згадку про одного дуже талановитого художника-аніматора Дмитра Лісенбарта. Мені стало цікаво, бо дуже гарно про нього розповідав мій друг. Перейшла за посиланням та потрапила у справжній казковий світ.

Світ, де маленька людина розповідає про свої перші враження від побаченного, робить свої перші кроки назустріч майбутньому і що з цього виходить :)

Тому я дуже хочу познайомити вас з книгою, яка є лише стартовою для цілої серії книжок для дітей, Марійчин Першосвіт

Тверда обкладинка, приємні аркуши на дотик, 24 яскраві сторінки про життя та враження першорічниці :) Марійка - дуже цікава дівчинка, тому вона хоче знать все про все :)

Коли на світ з`явилась доня, тато був дуже схвильований. Тому він став висловлювати свої думки в незвичний спосіб: у вигляді добрих та гарних малюнків про перші відкриття. Він спостерігав за дочкою, за ії розвитком, реагуванням на навколишній світ, а у думках з`являлись малюнки. 

Від них перехоплювало подих настільки, що Світлана Цвілодуб не встояла, та почала складати вірші до цих гарних витворів уяви :)

Дуже кумедні, дотепні та по-дитячому захоплюючі думки режисера-аніматора швидко складалися в рядки за допомогою влучного мистецтва письменниці. 

В житті Марійки кожна дрібничка має велике значення. Навіть якщо дорослим та батькам щось здається чимось зайвим, для маленької дитини то є справжнє відкриття :)

Першосвіт - це маленькі дрібнички, на які звертає увагу дорослого маленька дитинка, що тільки-но прийшла у наш дорослий світ зі своїм неперевершенним світосприйняттям :)

Дякуємо :) Чекаємо на нові Марійчини відкріття!

Разом з книжками, ТМ Першосвіт створює надзвичайно гарні наліпки на авто, які попереджають інших водіїв про те, що дитина всередині, будьте уважнішими в дорозі.

Такі ж є для двійняток та близнюків :)

А також виготовляють поштові листівки Першосвіт, щоб ви мали змогу запросити родичів на свято чи просто привітати близких та рідних з гарним днем, чи поділитися особливим досягненням вашої малечі :)

Де можна купити книжку, листівку чи наліпку Першосвіт?

Купити такі гарні речі для вашої дитини ви можете на офіціальному сайті ТМ Першосвіт http://pershosvit.com 

А ще можете зайти на сторінку Першосвіт у фейсбуці https://www.facebook.com/pershosvit/

Підписуйтесь на канал YouTube та чекайте кожної суботи нову стрічку про Першосвіт https://www.youtube.com/channel/UC7NLvmzZ7jRmSgRREM2AGbA

Дякуємо за гарний настрій!

#выбормам #першосвіт #марійчинпершосвіт

 

 

Дуже дякуємо Выбор мам за огляд нашої книжечки і увагу до нас!!! Нам дуже приємно!!!